Супінатор Ponte20

Зміцнення м'язів має першочергове значення у розвитку ніг, цьому зміцненню сприяють регулярні фізичні вправи і ходьба босоніж на природі, природним грунтом. Ці дії змушують м'язи активуватися та зміцнюватися. Дитячі стопи постійно ростуть та розвиваються, щоб перетворитися на здорові дорослі стопи.

Дуже важливо використовувати взуття, яке відповідає віку та нозі. Звичайно, більшості дітей спеціальне взуття не потрібне, тому що з віком м'язи їх стоп стають сильнішими. Таким чином, ноги підтримують вагу тіла і не виникає проблем із позиціонуванням та фіксацією.

 

Але можуть виникнути ситуації, у яких ми також маємо сприяти правильному розвитку ніг. У разі розтягування сухожилля та м'язів з п'яти необхідно використовувати взуття з відповідною підтримкою, щоб захистити стопи; з цієї причини ми рекомендуємо використовувати взуття з посиленою підошвою та гнучкою підошвою. Досягненню цієї мети також сприяє супініроване взуття.

Супінація означає нахил підошв з метою паралельного розташування осей п'яти та ікри дитини, що запобігає становищу ніг по осі X та виникнення болів у ногах при русі. Він також запобігає провисанню стоп, деформації хребта, розтягуванню та пошкодженню сухожиль на рівні колін.

Завдяки технології Ponte 20 різниця між супінованим взуттям та «звичайним» взуттям ледь помітна, тому що супінація становить 5 мм усередині підошви. Завдяки такому рішенню та сучасному дизайну дитина носитиме взуття з великим задоволенням. І нога прийме правильне положення.

Дитяче взуття Ponte20 має широкий і високий шкарпетку, що сприяє зручному розташуванню пальців. Зовнішня та внутрішня частини нашого взуття виготовлені із високоякісної натуральної шкіри. Внутрішній край підбору піднятий на 5 градусів.

Дитяче взуття Ponte 20 – це ідеальне рішення для людей, які хочуть, щоб їхні діти носили здорове взуття, сприяючи тим самим здоровому розвитку дитячих стоп.